Kategorie

Franczyza

Franczyza na partnerskich warunkach, bo zysk to nasz wspólny cel

O HUBSTYLE:

Jesteśmy właścicielem dwóch marek odzieżowych, które powstały z pasji i odpowiadają na potrzeby aktywnych, nowoczesnych i podążających za trendami kobiet.

Sugarfree to marka stworzona z myślą o kobietach, które lubią świetnie wyglądać niezależnie od sytuacji. Kolekcje sukienek na każdą okazję powstają w Polsce z wysokiej jakości tkanin sprowadzanych z Włoch oraz Hiszpanii. Markę wyróżnia niezwykły styl oraz szybkość reagowania na potrzeby wymagających klientek.

Cardio Bunny to modna, innowacyjna i funkcjonalna odzież sportowa przeznaczona dla kobiet, które preferują aktywny styl życia i chcą dobrze wyglądać w każdej sytuacji. Ubrania są tworzone z dbałością o każdy detal – są nie tylko wygodne, ale jednocześnie stylowe. Doskonale podkreślają kobiecą sylwetkę. To dobry wybór nie tylko na siłownię.

Nasze marki są już rozpoznawalne dzięki kilkuletniej obecności na rynku oraz udanej współpracy z celebrytkami. Poza sprzedażą przez sklep internetowy, od 2016 r. prowadzimy dwa butiki. Od IV kwartału 2018 roku rozwijamy sieć placówek stacjonarnych w modelu franczyzowym. Obecnie nasze butiki znajdują się we Wrocławiu, Warszawie i Poznaniu, planujemy otwarcia kolejnych w miastach. Działamy w modelu franczyzowym i nieustannie poszukujemy partnerów biznesowych. Jeśli masz doświadczenie w obsłudze klientów, interesujesz się modą i myślisz o otwarciu własnego butiku – zapraszamy do kontaktu!

KORZYŚCI DLA FRANCZYZOBIORCÓW

WSPÓŁPRACA Z ROZPOZNAWALNYMI MARKAMI KOCHANYMI PRZEZ KLIENTKI – Sugarfree i Cardio Bunny to marki odzieżowe premium obecne na rynku od kilku lat, posiadają grono lojalnych klientek i fanek, które czekają na butik w swojej okolicy.

SPRZEDAŻ W MODELU OMNICHANNEL – współdziałanie kanału e-commerce z siecią stacjonarną. Mamy silną pozycję w Internecie i przekazujemy wiedze oraz lokalnych klientów naszym franczyzobiorcom. Współpraca w modelu Omnichannel umożliwia również dostawę produktu do domu klientki, jeżeli franczyzobiorca nie będzie posiadał produktu u siebie w butiku. Jest to dodatkowa sprzedaż franczyzobiorcy.

POMOC W DOBORZE LOKALIZACJI – wyszukujemy najlepsze lokalizacje i negocjujemy warunki, proponujemy lokalizacje oraz doradzamy przy selekcji lokali znalezionych przez franczyzobiorców (wymagana wielkość 110-150 mkw.).

MOŻLIWOŚĆ PROWADZENIA SKLEPU W DUŻYM MIEŚCIE – szukamy partnerów w miastach powyżej 150 tys. mieszkańców.

SZYBKI ZWROT Z INWESTYCJI – oferujemy wysokie marże, które umożliwiają zwrot z inwestycji w ciągu 2 lat.

–  BRAK OPŁAT FRANCZYZOWYCH

ZAANGAŻOWANIE CELEBRYTEK I INFLUENCERÓW – długofalowo współpracujemy z rozpoznawalnymi osobami show-biznesu, co pozwala trafić do szerokiej grupy odbiorców.

WSPARCIE W PRZEPROWADZANIU MARKETINGOWYCH – prowadzimy ogólnopolskie działania wizerunkowe oraz sprzedażowe, dostarczamy materiały promocyjne i pomagamy w promocji na lokalnym rynku.

GWARANCJA MARŻY – gwarantujemy marżę 40% również przy realizowanych akcjach promocyjnych.

WSPOLNY SYSTEM IT

WYŁĄCZNOŚĆ TERYTORIALNA – jesteśmy lojalni wobec partnerów biznesowych. Franczyzobiorca ma pierwszeństwo otwarcia kolejnego butiku w danym mieście.  

SZKOLENIA – stawiamy na wysoki poziom jakości obsługi klienta. Regularnie szkolimy personel zarówno w zakresie produktów jak i umiejętności sprzedażowych.

BEZPŁATNY BRANDING LOKALIZACJI

OPIEKA ZESPOŁU MANAGERSKIEGO NAD BUTIKIEM

WYMAGANIA

MIASTO POWYŻEJ 150 TYS. MIESZKAŃCÓW – stacjonarną sieć sprzedaży rozwijamy w dużych miastach.

KAPITAŁ NA INWESTYCJĘ – otwarcie nowego sklepu wiąże się z kosztami remontu, wyposażenia oraz zatowarowania. Całość to około 350 tys. zł.

DOŚWIADCZENIE W SPRZEDAŻY – dodatkowym atutem będzie obsługa klienta premium.

UMIEJĘTNOŚĆ ZARZĄDZANIA ZESPOŁEM

ODOPOWIEDZIALNOŚĆ ZA SWÓJ BIZNES

JAK DZIAŁAMY :

 • 1. wypełnienie formularza informacyjnego
 • 2. spotkanie informacyjno-zapoznawcze
 • 3. przedstawienie możliwości lokalizacyjnych
 • 4. projekt i wizualizacja lokalu, określenie nakładów inwestycyjnych
 • 5. podpisanie umowy franczyzowej oraz najmu lokalu
 • 6. proces inwestycyjny i uruchomienie lokalu

Franczyza bliżej gwiazd
Skontaktuj si z nami i otwórz własny butik!

 

   

  Kontakt bezpośredni

  Michał Brzemiński
  Dyrektor Sprzedaży
  Tel. 517 086 270
  e-mail: michal.brzeminski@hubstyle.pl

  Dołącz do nas jeśli:

  • chcesz prowadzić rozwojowy biznes z rozpoznawalną marką modową
  • identyfikujesz się z markami Sugarfree i Cardio Bunny
  • chcesz otworzyć butik w mieście powyżej 150 tys. mieszkańców i dysponujesz kapitałem na poziomie 300 tys. zł (przewidywany zwrot z inwestycji w ciągu 2 lat)
  • masz doświadczenie w sprzedaży, potrafisz zarządzać zespołem